Jak wyłączyć dźwięk Messengera? Wyciszanie powiadomień Jak wyłączyć dźwięk Messengera? Wyciszanie powiadomień

Jak wyłączyć dźwięk Messengera? Wyciszanie powiadomień

to klucz do spokoju.

“Wycisz powiadomienia, ciesz się spokojem – dźwięk Messengera!”

w aplikacji Messenger jest bardzo proste. Wystarczy przejść do ustawień aplikacji i wybrać opcję “Powiadomienia”. Następnie należy wybrać “Dźwięki” i wyłączyć opcję “Dźwięki powiadomień”. W ten sposób wyłączysz dźwięk Messengera i nie będziesz otrzymywać żadnych dźwiękowych powiadomień. Możesz również wyłączyć dźwięki dla konkretnych rozmów, wybierając opcję “Dźwięki rozmów” i wybierając konkretną rozmowę, dla której chcesz wyłączyć dźwięki. Pamiętaj, że jeśli wyłączysz dźwięki powiadomień, nadal będziesz otrzymywać powiadomienia w postaci wibracji lub powiadomień na ekranie. Jeśli chcesz całkowicie wyłączyć powiadomienia, możesz wybrać opcję “Wyłącz powiadomienia” w ustawieniach aplikacji Messenger.

wyłączyć dźwięk Messengera?

Messenger jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do komunikacji, która umożliwia nam kontakt z naszymi znajomymi i rodziną na całym świecie. Jednak, jak każda , może być czasem uciążliwa, szczególnie jeśli otrzymujemy mnóstwo powiadomień, które przerywają nam w codziennych czynnościach. Dlatego też, wiele osób zastanawia się, jak wyłączyć dźwięk Messengera i wyciszyć powiadomienia. W tym artykule postaram się wyjaśnić, jak to zrobić w prosty i szybki sposób.

Pierwszym krokiem jest otwarcie aplikacji Messenger na swoim urządzeniu. Następnie, należy kliknąć na ikonę ustawień, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Po kliknięciu, pojawi się menu ustawień, w którym należy wybrać opcję “Powiadomienia i dźwięki”. W zależności od wersji aplikacji, może ona również nazywać się “Powiadomienia” lub “Ustawienia powiadomień”.

Po wybraniu tej opcji, pojawi się lista różnych ustawień dotyczących powiadomień. W tym miejscu, możemy dostosować, jakie powiadomienia chcemy otrzymywać oraz jak mają być one wyświetlane. Jedną z opcji jest wyłączenie dźwięku powiadomień. Aby to zrobić, należy przesunąć suwak obok opcji “Dźwięk powiadomień” w pozycję wyłączoną. W ten sposób, nie będziemy już otrzymywać dźwiękowych powiadomień od Messenger.

Jeśli chcemy wyciszyć tylko niektóre rozmowy, możemy to zrobić w ustawieniach konkretnych czatów. W tym celu, należy otworzyć rozmowę, którą chcemy wyciszyć, a następnie kliknąć na ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu. W menu, które się pojawi, należy wybrać opcję “Wycisz rozmowę”. Możemy wybrać, na ile czasu chcemy wyciszyć daną rozmowę – na godzinę, osiem godzin, dzień lub na zawsze. Po wybraniu odpowiedniej opcji, rozmowa zostanie wyciszona, a my nie będziemy otrzymywać powiadomień dźwiękowych od tej konkretnej osoby.

Jeśli jednak chcemy całkowicie wyłączyć powiadomienia od Messenger, możemy to zrobić w ustawieniach naszego urządzenia. W przypadku systemu Android, należy wejść w ustawienia, a następnie wybrać opcję “Powiadomienia”. W tej sekcji, znajdziemy listę wszystkich aplikacji, które mają dostęp do powiadomień. Wystarczy znaleźć Messenger na liście i wyłączyć opcję “Powiadomienia”. W ten sposób, nie będziemy już otrzymywać żadnych powiadomień od tej aplikacji.

W przypadku systemu iOS, należy wejść w ustawienia, a następnie wybrać opcję “Powiadomienia”. W tej sekcji, znajdziemy listę wszystkich aplikacji, które mają dostęp do powiadomień. Wystarczy znaleźć Messenger na liście i wyłączyć opcję “Włącz powiadomienia”. W ten sposób, nie będziemy już otrzymywać żadnych powiadomień od tej aplikacji.

Warto również wspomnieć o opcji “Nie przeszkadzać”, która jest dostępna na niektórych urządzeniach. Dzięki niej, możemy ustawić określony , w którym nie będziemy otrzym

Wyciszanie powiadomień w Messengerze

Messenger jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do komunikacji, która umożliwia nam kontakt z naszymi znajomymi i rodziną na całym świecie. Jednak, jak każda aplikacja, może być czasem uciążliwa, szczególnie jeśli otrzymujemy mnóstwo powiadomień, które przeszkadzają nam w codziennych czynnościach. Dlatego też, wiele osób zastanawia się, jak wyłączyć dźwięk Messengera i wyciszyć powiadomienia. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić w prosty i szybki sposób.

Pierwszym krokiem jest otwarcie aplikacji Messenger na swoim urządzeniu. Następnie, należy przejść do ustawień, które znajdują się w prawym górnym rogu ekranu. Można to zrobić poprzez kliknięcie na ikonę z trzema poziomymi kreskami. Po otwarciu ustawień, należy przejść do sekcji “Powiadomienia i dźwięki”.

W tej sekcji, będziemy mieć możliwość dostosowania ustawień powiadomień i dźwięków w Messengerze. Pierwszą opcją, którą zobaczymy, jest “Dźwięki powiadomień”. Jeśli chcemy całkowicie wyłączyć dźwięk powiadomień, należy przesunąć suwak w lewo, aż do momentu, gdy pojawi się napis “Wyłączone”. Możemy również wybrać konkretny dźwięk powiadomienia, klikając na opcję “Dźwięk powiadomienia” i wybierając jeden z dostępnych dźwięków.

Kolejną opcją jest “Wibracje powiadomień”. Jeśli nie chcemy otrzymywać wibracji przy każdym nowym powiadomieniu, należy przesunąć suwak w lewo, aż do momentu, gdy pojawi się napis “Wyłączone”. Możemy również wybrać konkretny wzór wibracji, klikając na opcję “Wzór wibracji” i wybierając jeden z dostępnych wzorów.

Jeśli chcemy wyciszyć powiadomienia tylko na określony czas, możemy skorzystać z opcji “Tryb cichy”. Po włączeniu tej opcji, wszystkie powiadomienia zostaną wyciszone przez wybrany przez nas czas. Możemy również ustawić wyjątki, czyli osoby lub , od których chcemy otrzymywać powiadomienia nawet w trybie cichym.

Kolejną opcją jest “Powiadomienia na ekranie blokady”. Jeśli nie chcemy, aby powiadomienia z Messengerem wyświetlały się na ekranie blokady, należy przesunąć suwak w lewo, aż do momentu, gdy pojawi się napis “Wyłączone”. Możemy również wybrać, czy chcemy wyświetlać tylko nazwę nadawcy, czy też całą treść wiadomości.

Ostatnią opcją jest “Powiadomienia na pasku stanu”. Jeśli nie chcemy, aby powiadomienia z Messengerem wyświetlały się na pasku stanu, należy przesunąć suwak w lewo, aż do momentu, gdy pojawi się napis “Wyłączone”. Możemy również wybrać, czy chcemy wyświetlać tylko nazwę nadawcy, czy też całą treść wiadomości.

Po dostosowaniu wszystkich ustawień, należy kliknąć na przycisk “” w prawym górnym rogu ekranu. Od teraz, będziemy otrzymywać powiadomienia z Messengerem zgodnie z naszymi preferencjami.

Warto również wspomnieć o opcji “Nie

Messenger jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do komunikacji, która umożliwia nam kontakt z naszymi znajomymi i rodziną na całym świecie. Jednak, jak każda aplikacja, może być czasem uciążliwa, szczególnie jeśli chodzi o powiadomienia dźwiękowe. Często zdarza się, że otrzymujemy wiele wiadomości w ciągu dnia, co może być bardzo irytujące, szczególnie jeśli jesteśmy w pracy lub w innych sytuacjach, gdzie nie chcemy być rozpraszani. Dlatego też, wiele osób zastanawia się, jak wyłączyć dźwięk powiadomień w Messengerze. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić w prosty i szybki sposób.

Pierwszym krokiem jest otwarcie aplikacji Messenger na swoim urządzeniu. Następnie, należy kliknąć na ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu ekranu. Pojawi się menu, w którym należy wybrać opcję “Ustawienia i prywatność”. Następnie, należy przejść do sekcji “Powiadomienia” i wybrać “Dźwięki i wibracje”. W tym miejscu, będziesz miał możliwość wyłączenia dźwięku powiadomień lub dostosowania go do swoich preferencji.

Jeśli chcesz całkowicie wyłączyć dźwięk powiadomień, wystarczy przesunąć suwak obok opcji “Dźwięki” w lewo, aż do momentu, gdy pojawi się napis “Wyłączone”. Jeśli natomiast chcesz dostosować dźwięk powiadomień, możesz wybrać jedną z dostępnych opcji lub nawet dodać własny dźwięk. Po dokonaniu wyboru, upewnij się, że kliknąłeś “Zapisz” w prawym górnym rogu ekranu, aby zmiany zostały zapisane.

Jeśli korzystasz z Messenger na komputerze, również możesz wyłączyć dźwięk powiadomień. W tym celu, należy otworzyć aplikację Messenger w przeglądarce internetowej i kliknąć na ikonę zębatki w prawym górnym rogu ekranu. Następnie, wybierz “Ustawienia” i przejdź do sekcji “Powiadomienia”. Tutaj, będziesz miał możliwość wyłączenia dźwięku powiadomień lub dostosowania go do swoich preferencji, podobnie jak w przypadku aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Wyłączenie dźwięku powiadomień w Messengerze jest bardzo proste i szybkie, a pozwala nam uniknąć niepotrzebnego rozpraszania i irytacji. Jednak, jeśli chcesz wciąż otrzymywać powiadomienia, ale nie chcesz być rozpraszany przez dźwięki, istnieje jeszcze jedna opcja. Możesz wyciszyć pojedyncze rozmowy lub grupy, aby otrzymywać powiadomienia tylko w postaci wibracji lub na ekranie.

Aby wyciszyć pojedynczą rozmowę, należy otworzyć ją i kliknąć na ikonę zębatki w prawym górnym rogu ekranu. Następnie, wybierz opcję “Wycisz rozmowę” i wybierz, czy chcesz otrzymywać powiadomienia tylko w postaci wibracji lub na ekranie. Możesz również ustawić czas, po którym wyciszenie zostanie automatycznie wyłączone.

Jeśli chcesz wyciszyć grupę, ępuj podobnie jak w przypadku pojedynczej rozmowy, ale zamiast wybierać opcję “Wycisz rozmowę”, wybierz “Wycisz grupę”. Możesz również ust

w Messengerze można wykonać w ustawieniach aplikacji. Wystarczy wejść w ustawienia, wybrać opcję “Powiadomienia i dźwięki” i wyłączyć dźwięki dla poszczególnych typów powiadomień lub całkowicie wyłączyć dźwięki dla aplikacji Messenger. Można również wyciszyć konkretną rozmowę, wybierając opcję “Wycisz” w menu rozmowy.

Please follow and like us:
error20
fb-share-icon156
Tweet 21
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *